MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz dan Meral Akşenere Ağır Sözler » Haber Gazeten | haber, haberler, son dakika haberler, güncel haberler, spor haberleri Habergazeten – Türkiye ve Dünya genelindeki haberleri güncel şekilde ziyaretçisine sunan haber sitesi
Ana Sayfa Siyaset 16 Haziran 2017 298 Görüntüleme

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz dan Meral Akşenere Ağır Sözler

Ülkedeki siyasi gerginliğin artması ve tarafların netleşmesi sonucu siyasetçilerin söylemlerine yansıyan sertlikler kastını aşan ifadelere dönmekte. Bir süredir MHP içerisinde yaşanan dalgalanmalar, Devlet Bahçeli’nin genel başkanlığı kaybetme riskini oluşturan liderlik çıkışları sonrası parti içerisindeki gerilim dışarıya da yansımaya başladı. MHP içerisindeki Devlet Bahçeli ve partiden uzaklaştırılan Meral Akşener saflarında süregelen çekişmeler sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalarla daha da hız kazanacak gibi görünüyor.

Sosyal medya üzerinden yapılan siyasi göndermelere bugün bir yenisi daha eklendi . MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden Meral Akşener için deyim yerindeyse zehir zemberek itham da bulunarak ” Siyasi Kahpe ” sözleri ile seslendi. Meral Akşener’in Kemal Kılıçdaroğlu’nun eylemine destek vermesi ile gerilen söylemlerde Akşenerin yaptığını ihanetin ötesinde Siyasi Kahpelik olarak nitelendiren Suat Yılmaz bu çıkışı ile büyük tepki aldığı gözlendi. Yaptığı paylaşımların ardından kendisine ulaşmak isteyen haber merkezlerinin telefonlarına çıkmadığı belirtilen Suat Yılmaz, daha sonra paylaşımlarını silerek sosyal medya hesabını geçici olarak kapattı.

Sosyal medya üzerinden gerçekleşen ağır sözler karşısında kendisine tepki gösterenlerede ağır ithamlar ve hakarete varan sözlerle cevap veren MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz , tepki gösteren CHP lileri ” PKK Sevici ” olarak nitelendirdi. Konuyla ilgili olarak henüz MHP Genel Merkezinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

 

 

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

sesli sohbet