Ana Sayfa KÜNYE

KÜNYE

 

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Fullvizyon İnternet Medya

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Çağdaş Ekinci

Editörler / Editors

Engin Arhan

e.arhan [ @ ] habergazeten.com

Sacit Yaman

s.yaman [ @ ] habergazeten.com

Ayşegül Cansu

a.cansu [ @ ] habergazeten.com

Seçil Birsel

s.birsel [ @ ] habergazeten.com

Gece Editörü / Night Shift Editor

Ahmet Timur

a.timur [ @ ] habergazeten.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Kadir Akan

k.akan [ @ ] habergazeten.com

Reklam /  Advertise

Feride Yelen

reklam [ @ ] habergazeten.com

Adres / Address

Osmanağa mahallesi kırtasiyeci sokak sadık iş hanı no: 6 kat :3 Kadıköy istanbul

0216 330 45 33

İletişim / Contact

info [ @ ] habergazeten.com

Reklam / Advertising

reklam [ @ ] habergazeten.com

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

WordPress

Osgaka WordPress Haber Teması

The Wp WordPress Haber Teması

https://osgaka.net/

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

habergazeten.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

habergazeten.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2014 habergazeten.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habergazeten.com’a aittir. habergazeten.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habergazeten.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

habergazeten.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habergazeten.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the habergazeten.com. However, sometimes the habergazeten.com uses third parties to process your information. habergazeten.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the habergazeten.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the habergazeten.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the habergazeten.com and its services. When you use habergazeten.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the habergazeten.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.habergazeten.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri info@habergazeten.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.