Dekorasyon İçin Küçük Dokunuşlarla Fark Yaratmak » Haber Gazeten | haber, haberler, son dakika haberler, güncel haberler, spor haberleri Habergazeten – Türkiye ve Dünya genelindeki haberleri güncel şekilde ziyaretçisine sunan haber sitesi
Ana Sayfa Kadın 11 Şubat 2018 165 Görüntüleme

Dekorasyon İçin Küçük Dokunuşlarla Fark Yaratmak

Mobilyalar ve kullanılan eşyaların ince detaylar ile süslenmesine yarayan cam, dekoratif çalışmaların oluşmasını sağlamaktadır. Birçok alanda eşsiz görüntüler oluşturan ve kullandığınız eşyalara uyumlu sağlayan farklı ayna modelleri bulunmaktadır. Balkonlarda gelişen yağış durumlarını önlemek ve soğuk havanın etkisinde kurtularak rahat bir şekilde balkon kullanmak için cam balkon sistemleri çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Duş alırken sıkıntı çekmemeniz ve temiz bir banyo kullanımına ulaşmanızı sağlayan duşakabin bizzat kendimiz tarafından üretilerek monte edilmektedir. Alüminyum parçalar ile kapı ve pencere sistemleri yaptırmak isteyenlerin arızalarını da çözen alüminyum doğrama ve tamiri çalışmaları yapılmaktadır. Ofislerin odalar halinde bölünmesini sağlayan ve alüminyum ile desteklenen jaluzi ofis bölme çalışmaları yapılmaktadır.

 

Pencerelerin düzenli bir şekilde kullanılması ve dışarıdan gelebilecek yağışların engellenmesi için pimapen kullanımı her gün yaygınlaşmaktadır. Fakat bu durum zamanla pimapenin aşınması ile değişirken pencereler pimapen tamiri işlemini ihtiyaç duymaktadır. Aynı şekilde evleri ve ofisleri koruyan panjurlar arıza çıkarttığı yerlerden kontrol edilerek panjur tamiri işlemine sokulmaktadır. Pimapenlerinizin daha doğru bir şekilde kullanılması için istanbul pimapen tamiri servisi tamirat önce kontrol işlemi yapmaktadır. Bahçelerin yağıştan ve soğuktan etkilenmemesi ve güzel bir ortamda vakit geçirilmesi için kış bahçesi çalışmalarınızı yapıyoruz. Garaj ve pencerelerin kontrol altına alınmasını sağlayan otomatik panjur hırsızlık ve yağışlara karşı durmaktadır. Koruyucu gövdesi ile sizlere güven veren alüminyum küpeşte sistemleri farklı alanlarda korkuluk ve askılık olarak da kullanılmaktadır.

YILMAZ DEKORASYON

ADRES

Zafer Mahallesi Güney Sokak No:12 Yenibosna/Bahçelievler

TELEFON

0532 663 95 58

0537 403 31 58Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

sesli sohbet