Ariş Pırlanta Sevgililer Günü İçin Özel Sürprizlere Öncülük Ediyor » Haber Gazeten | haber, haberler, son dakika haberler, güncel haberler, spor haberleri Habergazeten – Türkiye ve Dünya genelindeki haberleri güncel şekilde ziyaretçisine sunan haber sitesi
Ana Sayfa Kadın 26 Ocak 2018 156 Görüntüleme

Ariş Pırlanta Sevgililer Günü İçin Özel Sürprizlere Öncülük Ediyor

Sevgililer Gününün de Yüz Güldüren Hediye Ariş Pırlanta da!
14 şubatın yaklaşması ile birlikte çiftler bir hediye arayışına çoktan girdi bile. Bu noktada kadınlar erkekler kadar şanslı sayılmıyor ne yazık ki! Kadınların en çok beklediği hediye tektaş ve en uygun fiyatları Ariş pırlanta da bulmak mümkün.
Sevgilinizin bu 14 şubatta istediği hediyeyi vermeye hazırsanız Ariş Pırlanta ile tanışabilirsiniz. Aşkın sembolü olarak bilinen kadınların en hassas noktası olan bunun yanı sıra şarkılara konu olan en güzel Tektaş ve 3 taş yüzükleri Ariş pırlantada bulabilirsiniz. 3 kuşaklık bir geçmişe sahip olan firma ile güven içinde hediyenizi alabilirsiniz.

 Pırlanta Tria Miracle Yüzük Pırlanta Tria Miracle Yüzük Pırlanta Miracle Tria YüzükPırlanta Tria Miracle YüzükPırlanta Tria Miracle Yüzük
Ariş Pırlantada birçok tek taş modeli bulmanız mümkündür. Hayatınızın aşkına uygun olarak seçiminizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Her bütçeye bunun yanı sıra her zevke uygun olarak tasarlanan tek taş yüzükler ile unutulmaz bir 14 şubat yaşamak mümkün.
İsterseniz dillere destan bir evlilik teklifi için 14 şubatta tek taşınız ile sevdiğin rüyalarını gerçekleştirebilir, isterseniz eşinizin yüzünü güldürecek bir tek taş alabilir, dilerseniz 14 şubatta aşkınızı yeniden alevlendirecek bir tektaş ile sevgilinizin karşısına çıkabilirsiniz.

 1.00+0.20 Karat D Color Pırlanta Tektaş (GIA Srt)0.85 Karat Pırlanta Damla Tektaş Yüzük 0.50 Karat D Color Pırlanta Tektaş GIA Srt

0.50 Karat F Color Pırlanta Tektaş Yüzük0.40 Karat D Color Pırlanta Tektaş Yüzük GIA Srt.
Tektaş fiyatlarına baktığımızda 450-500 TL ile başlayan modeller, karat ve taş berraklığı aynı zamanda büyüklüğüne göre 35.000 TL ye kadar çıkmaktadır. Bu noktada internet üzerinden sipariş verebileceğiniz gibi mağazalara giderek birebir alım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer bu konuda çok fazla bilgiye sahip değil iseniz firma ile telefon üzerinden iletişime geçerek destek alabilir, tek taş hakkında merak ettiklerinizi sorarak bilgilenebilir ve doğru seçimi yapabilirsiniz. Sizce de sevgiliniz en güzel tek taşı bu sevgililer gününde almayı hak etmiyor mu? O halde pırlanta sanatında usta olan Ariş Pırlanta sizin yanınızda.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

sesli sohbet